Manžety hydroizolace

Firma TOPWET dodává veškeré svoje produkty s integrovanou manžetou hydroizolace, a tím je umožněno 100% spolehlivén apojení hydroizolace.

  • 100% vodotěsnost
  • Stop šroubovacím přírubám
  • Systémové napojení hydroizolace

Firma TOPWET dodává výrobky se standardními manžetami BIT a PVC, nicméně jako jediný výrobce v ČR nabízí také možnost dodat vpusti, chrliče i komínky s vlastní manžetou hydroizolace. Zejména se jedná o méně používané materiály nebo o atypická provedení. Obrázky jsou pouze ilustrativní.

Výrobky s vlastní manžetou hydroizolace lze dodat za těchto podmínek:

  • Zákazník dodá materiály hydroizolace, náklady na dodání materiálu a jeho cena nejsou zahrnuty v prodejní ceně a hradí je objednatel
  • Velikost manžety musí být 0,5 m × 0,5 m
  • Termín dodání je 5 pracovních dnů od dodání manžety (při počtu do 20 ks)
  • Za výrobu manžety na zakázku je účtován manipulační poplatek
  • Vyhrazujeme si právo znečištěnou fólii odmítnout a na náklady objednatele vrátit

Standardní manžety

BIT

BIT

Manžeta z modifikovaného asfaltového pásu SBS. Pás má křemičitý posyp, aby umožnil napojení pásu s UV stabilním posypem na vrchní část.

PVC

PVC

Fólie na bázi mPVC. Jedná se o fólii tloušťky 1,5 mm. Na zakázku je možné dodat s vlastní fólií mPVC za manipulační poplatek 100 Kč bez DPH / ks. Fólii si zákazník dodá sám, náklady na dodání materiálu a jeho cena nejsou zahrnuty v prodejní ceně a hradí je objednatel.

Manžety na zakázku

Seznam fólií integrovaných manžet na zakázku

TPO (FPO)

TPO (FPO)

Termoplastický (flexibilní) polyolefin. Nutné dodat materiál v max. tloušťce 1,5 mm, ideálně v homogenním provedení. Vyrábíme s manžetami značek: Bauder, Carlisle, Eurotec, Fatra, Firestone, Flagon, Icopal, Sika, Texsa atd.

PE

PE

Polyethylen je paronepropustná fólie, která se používá zejména u střech s lehkou konstrukcí jako parotěsná zábrana.

EPDM

EPDM

Fólie ze syntetického kaučuku (pryžové fólie, kaučukové fólie). Vyrábíme s manžetami značek: Carlisle, Firestone, Pirelli, Saargummi.

STE

STE

Manžeta pro napojení stěrkové hydroizolace. Zákazník si může dodat vlastní manžetu nebo využít nabídky na speciální pružnou manžetu s oboustranně integrovanou vrstvou pro napojení stěrkových hydroizolací.