Proč používat výrobky TOPWET

Konstrukční řešení a kvalita výrobků TOPWET jsou prověřeny stovkami aplikací. Jsou vyrobeny z pevného, objemově stálého, UV stabilního a povětrnosti odolného materiálu, vyhřívané provedení zajišťuje spolehlivé odvodnění i v zimním období. Nabízíme také velký výběr příslušenství.

Stop šroubovacím přírubám!

Integrovaná manžeta izolace zajišťuje 100% vodotěsnost při spojení naprosto rozdílných materiálů jako je hydroizolace, materiál vpusti a dešťového odpadního potrubí. Proč riskovat netěsnost při sestavování a kompletaci vpusti na stavbě, když je tak snadné objednat si kompaktní produkt. Vyberte si ze široké nabídky standardních manžet nebo se informujte na možnost dodávky výrobků s Vaší hydroizolací.

Atypická výroba

Nevyhovuje vám standardní provedení produktů pro odvodnění? Potřebujete prodloužit potrubí vpusti, chrliče nebo komínku? Máte na střeše speciální izolaci? Vyrobíme vám produkt, který se přizpůsobí atypickým požadavkům a přitom splní náročné podmínky na vodotěsnost.

Dodání do dvou dnů

Rychlost dodání je u standardních výrobků TOPWET zaručena dostatečnými skladovými zásobami ve výrobním závodu v České republice.